Запорізька міська рада

Запорізька область, Запорізький район

21.05.2024 12:40

Триває оновлення рентгено-діагностичного відділення 9-ї міської лікарні

664c69b7ccb70__рентг-гол.jpg

Протягом останніх трьох років обладнання рентгено-діагностичного відділення КНП «Міська лікарня №9» було оновлене на 50%. Цей дуже важливий підрозділ однієї з найбільших лікарень Запоріжжя не знижує темпів модернізації, адже проводить близько 70 тисяч обстежень на рік.

На сьогодні у цьому відділенні 9-ї лікарні, до якого входять 12 рентген-кабінетів, працюють 72 медики – рентгенологи, нейрохірурги, неврологи, рентген-лаборанти. Обстеження проводять з допомогою сучасного обладнання – мобільні цифрові рентген-апарати, два апарати комп’ютерної томографії (для планової та ургентної діагностики), стаціонарні цифрові рентген-системи.

Завідувачка рентгено-діагностичного відділення 9-ї міської лікарні Олена Копіченко детальніше розповіла про «мозковий центр» відділення – кабінет ангіохірургії - де проходять обстеження пацієнти з проблемами кровообігу.

- У лікуванні пацієнтів з порушеннями серцево-судинної системи головними факторами успішної реабілітації і подальшого одужання людини є швидкість і точність діагностики. Завдяки сучасному цифровому рентген-апарату ангіографу лікар відразу може бачити зону ураження і об’єм пошкодження судин і визначити їх характер – це інсульт, аневризма, тромбоемболія тощо. Таке високоточне обладнання дозволяє лікарям значно скорочувати терміни надання невідкладної допомоги пацієнтам при серцево-судинних і судинно-мозкових гострих станах, які є причиною номер один смертності у всьому світі, - відзначила Олена Копіченко.

рентг1.jpg рентг2.jpg рентг3.jpg рентг4.jpg