23.05.2024 12:33
У місті пройшли урочистості з нагоди Дня Героїв України
![664f0d38ab431__msg-1002097323925-184.jpg 664f0d38ab431__msg-1002097323925-184.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/240910/664f0d38ab431__msg-1002097323925-184.jpg)
Сьогодні, 23 травня, вся країна відзначає День Героїв України. З цієї нагоди у парку Металургів пройшла урочиста частина й церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку.
Цей день присвячений всім захисникам і захисницям, які протягом багатьох століть боролися за свободу України - українським воїнам і борцям за мир та спокій, героям різних епох, які крізь століття об’єднані однією метою: захищати і відстоювати незалежність України.
До участі у заході доєдналися представники обласної і міської влади, зокрема секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко, силових структур, військові та священнослужителі.
Пам'ять про загиблих Героїв різних епох, які боронили українські землі ціною власного життя, вшанували хвилиною мовчання. Наостанок присутні поклали квіти до пам'ятного знаку на Алеї захисників у парку Металургів.
![photo1716456436-(1).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/240914/photo1716456436-(1).jpg)
![photo1716456436.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/240915/photo1716456436.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
У Хортицькому районі відзначили школярів
18/07/2024
«Затишна домівка»: допомога під час війни
Усі новини