23.05.2024 16:00
Благоустрій у Заводському районі
![664f2b1a93052__Заводська-райадміністрація.jpg 664f2b1a93052__Заводська-райадміністрація.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/240964/664f2b1a93052__Заводська-райадміністрація.jpg)
Як повідомляє Заводська райадміністрація, протягом тижня, з 17 по 23 травня, комунальники працювали на благоустрої зелених насаджень у районі. Одне дерево було видалене на прибудинковій території по вул. Посадочній і ще чотири - на вулично-шляховій мережі по вул. Перспективній.
Наступного тижня працівники комунальних підприємств продовжать видалення дерев на прибудинкових територіях вул. Посадочної, а також візьмуться за покіс трави на безгосподарчих ділянках.