24.05.2024 13:30
На кінцевих зупинках перевіряють громадський транспорт
![6650662b9146c__photo1716534188-(1).jpeg 6650662b9146c__photo1716534188-(1).jpeg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/241445/6650662b9146c__photo1716534188-(1).jpeg)
Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради спільно з інспекторами відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції проводять перевірки технічного та санітарного стану транспорту, який обслуговує міські маршрути. Черговий рейд відбувся сьогодні на кінцевій зупинці «4-й Південний мікрорайон».
Дотримання санітарних вимог, наявність техпаспорту, маршрутних листів, технічного огляду автомобіля та медичного огляду водія – ті вимоги, на які в першу чергу звертають увагу посадовці та патрульні.
- На кінцевих зупинках маршрутних транспортних засобів перевіряємо технічний стан, комплектацію, документацію. Також проводиться зовнішній огляд – стан шин, лобового скла, робочий стан сигналу, фар, стоянкового гальма. У випадку, якщо буде виявлене порушення, на водія складається адміністративна постанова, - розповів інспектор відділу дорожнього руху, старший лейтенант поліції Олексій Сілкін.
Сьогодні перевірялись автобуси, які обслуговують маршрути № 61, 62, 81, 75, 18. Під час інспекції порушень не було виявлено. Подібні рейди триватимуть і надалі.
![photo1716534188-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/241486/photo1716534188-(2).jpg)
![photo1716534188.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/241487/photo1716534188.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
17/07/2024
Про роботу громадського транспорту 18 липня
Усі новини