24.05.2024 15:40
Виплата допомоги власникам зруйнованого житла триває
![66508680b0a3f__Комісія-.png 66508680b0a3f__Комісія-.png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/241681/66508680b0a3f__Комісія-.png)
Запоріжці, чиє житло було знищене під час ворожих обстрілів, отримують допомогу від міста.
Відбулось чергове засідання міської комісії з розгляду питань надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.
Загалом у Запоріжжі з початку роботи комісії на її розгляд надійшло 98 заяв. З них – 82 заяви вже розглянуто, а 12 були в обробці.
На черговому засіданні комісії було розглянуто ще 4 заяви про надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна. За результатами розгляду щодо 1 було прийняте рішення про надання заявникам компенсації шляхом видачі житлових сертифікатів.