30.05.2024 11:40
Запоріжців закликають ощадливо використовувати електроенергію
У сучасних умовах необхідно економно та відповідально споживати електроенергію. Це потрібно для балансування української енергосистеми та стабілізації енергопостачання. Особливо важливо зменшити використання енергоємних приладів у пікові години.
Нагадуємо запоріжцям, що вони мають можливість зменшити споживання електроенергії у пікові години. Зокрема з 7:00 до 10:00, з 18:00 до 22:00.
Громадяни можуть використовувати пральну машину та нагрівати бойлер вночі, вимикати світло в порожніх приміщеннях, використовувати енергоефективні лампи, заряджати павербанки та акумулятори вночі чи вдень.
Підприємці та бізнес можуть зменшити споживання електроенергії за рахунок вимкнення рекламних вивісок, гірлянд, зовнішнього підсвічування. Також можна не освітлювати порожні приміщення, використовувати акумуляторні лампи для освітлення приміщень, за можливості переглянути виробничі та робочі процеси, щоб зменшити споживання електроенергії ввечері, зменшити за можливості використання кондиціонерів, обігрівачів, холодильного обладнання.
Зараз така підтримка надважлива для забезпечення стабільної роботи енергосистеми.
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
Як працюватиме транспорт 23 червня
22/06/2026
«Скринька надії» у Запоріжжі
22/06/2026
Діти Захисників відвідали аквакомплекс
22/06/2026
Попередження про вибухові роботи
22/06/2026
Кожна історія має значення
Усі новини