01.06.2024 09:00
Міжнародний день захисту дітей
![6659992119c39__Міжн-день-захисту-дітей.jpg 6659992119c39__Міжн-день-захисту-дітей.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/244163/6659992119c39__Міжн-день-захисту-дітей.jpg)
Ми маємо вистояти не тільки заради існування України. Ми маємо вистояти заради майбутнього покоління, яке буде її розвивати.
Сьогодні - Міжнародний день захисту дітей. Ця дата особливо гостро сприймається у контексті агресії росії, яка триває з 2014 року, а з 2022-го перейшла в повномасштабне вторгнення.
Мільйон дітей були вимушені покинути свої міста та територію України. Понад 800 тисяч дітей є внутрішньо переміщеними особами. Тільки в Запоріжжі наразі зареєстровано понад 32 тисячі дітей, які є ВПО. Відомо про понад 19,5 тисяч випадків викрадення дітей росіянами.
З-поміж іншого, наші діти живуть у постійному стресі. І як ніколи раніше потребують допомоги та залучення дорослих. Ми - їхня опора. На нас - величезний обовʼязок.
І наше завдання - бути стійкішими, аніж коли-небудь у житті.
Секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко
Поділитись
Дізнайтеся також
19/07/2024
Підсумки «прямої лінії»
18/07/2024
У Хортицькому районі відзначили школярів
Усі новини