02.06.2024 10:00
Міжнародний день людей, які подолали рак
![66599a17dacb3__перемогли-рак.jpg 66599a17dacb3__перемогли-рак.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/244164/66599a17dacb3__перемогли-рак.jpg)
2 червня – Міжнародний день людей, які подолали рак.
Сьогодні відзначаємо маленькі та великі перемоги не тільки онкопацієнтів, а й їхніх родичів, друзів та, звісно, медичних працівників. Боротьба за життя з таким захворюванням як рак - це невидимий для загалу героїзм.
У людей, які здолали онкологію, можна повчитися вмінню цінувати кожну хвилину життя. Але й вони не з титану, і їм та їхнім близьким потрібна емоційна підтримка і розуміння.
Вже друге століття вчені всього світу намагаються знайти універсальні ліки проти раку. Поки що ця хвороба не подолана. Але все ж онкологічні захворювання це вже не вирок, а складний діагноз. Особливо зараз, під час війни, коли українці тотально переживають стрес, здорова поведінка і позитивне світосприйняття мають стати нормою. Не дозволяймо хворобі контролювати наше життя, тому що ми маємо силу волі боротися.
Секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Ірина Верещук ознайомилася з роботою ЦНАПу
15/07/2024
Нагородили військових до Дня державності
15/07/2024
У Запоріжжі відкрили цифрову призму-меморіал
Усі новини