03.06.2024 10:20
У Запоріжжі ремонтують житловий фонд
В обласному центрі фахівці керуючих компаній продовжують виконувати планові ремонти в будинках, які перебувають в їх управлінні: лагодять покрівлі та електромережі, оновлюють комунікації тощо.
За інформацією департаменту з управління житлово-комунальним господарством, минулого тижня фахівці керуючих компаній та комунальних підприємств виконали ремонт 353 кв. м покрівлі у житлових будинках, заміну 174,5 м внутрішньобудиникових трубопроводів центрального опалення, трубопроводу холодного водопостачання та водовідведення та 94 одиниць запірної арматури.
Також замінили 212,5 м електричної проводки й 111 одиниць електричного обладнання.
Крім того, провели роботи з відновлення 28 кв. м скління за шістьма адресами, ремонт 134,5 м стінових огороджень; прочищення, ремонт жолобів та водостічних воронок 28 пог. м, заміну 28 пог. м водостічних, ремонт і фарбування чотирьох дверей, ремонт 4 кв. м вимощення, ремонт 8 кв. м парапету, заміну 42 пог. м/3 одиниць випусків каналізації.
Поділитись
Дізнайтеся також
15/07/2024
Роботи на мережах та котельнях
15/07/2024
«Водоканал» інформує про виконані роботи
15/07/2024
Комунальники ремонтують житловий фонд міста
Усі новини