04.06.2024 11:40
У місті косять траву
![665ecf6d4b19c__photo_5402559604551965964_y.jpg 665ecf6d4b19c__photo_5402559604551965964_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/245658/665ecf6d4b19c__photo_5402559604551965964_y.jpg)
У Запоріжжі з квітня розпочалисяь роботи з покосу трави.
Працівники КП «Запоріжремсервіс» виконують роботи з покосу на закріплених територіях підпорядкованих об’єктів житлового фонду міста. На початок червня силами підприємства виконано покіс на площі понад 47 га.
Як зазначили у «Запоріжремсервісі», цей сезонний вид робіт зазвичай проводиться з травня до кінця вересня. Інтенсивність і тривалість залежить від темпів розростання рослинності.
Передусім покіс запобігає розповсюдженню карантинних рослин і бур'янів. А також збереженню охайного зовнішнього вигляду міських вулиць та дворів, правильному росту й розвитку культурних рослин, зниженню ризику поширення шкідників, зокрема кліщів, дотриманню пожежної безпеки.
![photo_5402559604551965965_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/245665/photo_5402559604551965965_y.jpg)
![photo_5402559604551965966_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/245666/photo_5402559604551965966_y.jpg)
![photo_5402559604551965967_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/245667/photo_5402559604551965967_y.jpg)
![photo_5402559604551965969_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/245668/photo_5402559604551965969_y.jpg)
![photo_5402559604551965970_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/245669/photo_5402559604551965970_y.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
Триває благоустрій у Заводському районі
17/07/2024
Література як терапія
Усі новини