04.06.2024 12:40
Продовжуються роботи з благоустрою
![665edc566bf70__74185cc8-0cda-4686-93f9-1e06b8aca342.jpg 665edc566bf70__74185cc8-0cda-4686-93f9-1e06b8aca342.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/245716/665edc566bf70__74185cc8-0cda-4686-93f9-1e06b8aca342.jpg)
Триває велике сезонне прибирання – роботи з благоустрою в самому розпалі у кожному з районів міста.
У Комунарському за планом - стрижка газону. Так, «килим» що розділяє проїжджу частину вздовж вулиці Космічної на дві повздовжні смуги для руху у різних напрямках, сьогодні привели до ладу працівники КРБП «Зеленбуд». Спочатку зрізали бур’ян із залученням трактора, а вже потім пройшлися ручними мотокосами у найбільш проблемних ділянках – навколо кущів і клумб.
- Загалом до робіт залучили з десяток працівників. Згідно з графіком сьогодні також збираємо випадкове сміття й згрібаємо скошену траву. Також «зеленбудівці» працюють і на інших ділянках – у парках і скверах - де так само збирають випадково кинуте сміття й поливають зелені насадження, - розповіла виконавець робіт КРБП «Зеленбуд» Світлана Баєва.
Як розповів заступник голови Комунарської районної адміністрації Володимир Онищенко, роботи з прибирання зелених зон й видалення карантинних рослин – наразі пріоритетні на території району. Працівники КП «ЕЛУАШ» своєю чергою виконують прибирання доріг і їх ямковий ремонт – на тих ділянках, де це потрібно.
- Щодня районною адміністрацією з КП «ЕЛУАШ», КП «Запоріжміськсвітло» та КП «Запоріжелектротранс» проводяться наради щодо графіків робіт, які виконуються кожного дня у районі. Першочергово пріоритетними є топові вулиці району, але ж це не означає, що всі інші поза увагою. Вони також приводяться до ладу в інші дні. Це кронування аварійних дерев, звалювання тих, на які є акти для їх видалення. Повністю проводяться всі заходи для підтримання належного санітарного стану території, - додав Володимир Онищенко.
Також у районі триває активна роботи з підприємцями щодо прибирання територій, котрі за ними закріплені. Ще в травні працівники залучених підрядних організацій викосили, так звані «білі плями» - території, котрі не перебувають ні на чиєму балансі – ані підприємців, ані ОСББ.
![16939bab-c13f-46c1-afad-996ed1fe3dbc.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/245724/16939bab-c13f-46c1-afad-996ed1fe3dbc.jpg)
![480271eb-1bc4-40dc-b26d-d71832e1ba01.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/245725/480271eb-1bc4-40dc-b26d-d71832e1ba01.jpg)
![5a5620b3-651b-4e8b-a0c6-2b487997cd22.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/245726/5a5620b3-651b-4e8b-a0c6-2b487997cd22.jpg)
![b5ebc926-0ada-42ea-b73b-2cee56860af1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/245727/b5ebc926-0ada-42ea-b73b-2cee56860af1.jpg)
![bffa4f72-7a61-42f1-90f4-bc04344d9b0a.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/245728/bffa4f72-7a61-42f1-90f4-bc04344d9b0a.jpg)
![d363f17f-77ce-4253-a238-f2e0fbef6188.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/245729/d363f17f-77ce-4253-a238-f2e0fbef6188.jpg)
![e89cf2ae-098a-4fa3-9866-8b5b98dfb5e8.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/245730/e89cf2ae-098a-4fa3-9866-8b5b98dfb5e8.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
«Затишна домівка»: допомога під час війни
18/07/2024
Триває благоустрій у Заводському районі
Усі новини