05.06.2024 09:00
Всесвітній день охорони навколишнього середовища
Якщо комусь здається, що викинутий недопалок це нічого страшного, то уявіть мільйон людей, які викинули його одночасно. А якщо змоделювати - так і відбувається. Будь-які великі державні та міжнародні програми безсилі, якщо люди не почнуть охороняти довкілля власними вчинками. Бути свідомими в тому, що здоровʼя нашої планети залежить від нас.
Сортування побутових відходів, шанобливе ставлення до природи, раціональне використання води та електроенергії, участь у всіх доступних акціях з озеленення й прибирання міста – це насамперед справжня і реальна охорона навколишнього середовища. Це те, що будуть бачити та наслідувати наші діти.
Турбуємось про довкілля! І не тільки сьогодні, а завжди.
Секретар Запорізької міської ради Регіна Харчено
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Ірина Верещук ознайомилася з роботою ЦНАПу
15/07/2024
Нагородили військових до Дня державності
15/07/2024
У Запоріжжі відкрили цифрову призму-меморіал
Усі новини