07.06.2024 12:35
Запоріжців запрошують на «Молодіжний стендап»
![6662d4be7ce9c__447432529_913399103924925_8071278442014148416_n.jpg 6662d4be7ce9c__447432529_913399103924925_8071278442014148416_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/247511/6662d4be7ce9c__447432529_913399103924925_8071278442014148416_n.jpg)
Запорізька обласна студентська рада ЗОДА запрошує всіх бажаючих на захід «Молодіжний стендап». Захід організовано «COMEDY PROJECT», Запорізьким обласним центром молоді та Запорізькою обласною студентською радою ЗОДА.
Захід відбудеться 9 червня, початок о 17:00. За словами організаторів, захід не тільки розважальний, а й має на меті закрити волонтерський збір. Вхід: донат на ЗСУ. Мінімальна сума донату - 10 грн.
Реєстрація обов’язкова (кількість місць обмежена) https://forms.gle/ENnxU3xKp4jQnsp38