11.06.2024 11:35
Співчуття
![66680da085da8__o_1h3hioqqu68eutur1ljed4jj2q.jpg 66680da085da8__o_1h3hioqqu68eutur1ljed4jj2q.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/248639/66680da085da8__o_1h3hioqqu68eutur1ljed4jj2q.jpg)
Запорізька міська рада, виконавчий комітет міської ради, секретар міської ради Регіна Харченко висловлюють глибокі співчуття колегам, рідним, близьким та друзям з приводу трагічної загибелі Денщіка Максима Сергійовича.
Максим Сергійович працював у виконавчих органах міської ради, зокрема на посаді директора департаменту правового забезпечення. Як професійний юрист він багато зробив для налагодження роботи очолюваного ним департаменту, юридичного захисту інтересів міста. Колеги та містяни пам’ятатимуть його як професіонала своєї справи.
Поділяємо біль непоправної втрати з родиною, близькими і колегами померлого, з усіма, хто його знав.
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Ірина Верещук ознайомилася з роботою ЦНАПу
15/07/2024
Нагородили військових до Дня державності
15/07/2024
У Запоріжжі відкрили цифрову призму-меморіал
Усі новини