13.06.2024 12:00
На проспекті Соборному оновлюють дорожню розмітку
![666ab2939f5d7__photo_5429607904127867155_y.jpg 666ab2939f5d7__photo_5429607904127867155_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/249429/666ab2939f5d7__photo_5429607904127867155_y.jpg)
Роботи виконуються в рамках благоустрою. Ці заходи охоплюють широкий спектр діяльності, включаючи озеленення, ремонт доріг, облаштування парків і скверів, освітлення вулиць та багато іншого.
У Вознесенівському районі виконується весь сектор робіт з благоустрою. Усі вулиці та проїжджі частини поділено за категоріями залежно від завантаженості.
Зокрема, сьогодні працівники КП «ЕЛУАШ» оновлювали дорожню розмітку на пішохідному переході по проспекту Соборному в районі площі Поляка.
- Наносити дорожню розмітку на пішохідних переходах ми розпочали з Дніпровського району від площі Запорізької, а тепер перейшли у Вознесенівський район. Йдемо по проспекту Соборному, бо це основна магістраль, безпека водіїв і пішоходів для нас найважливіше, - розповіла начальниця дільниці з нанесення розмітки КП «ЕЛУАШ» Тетяна Максимова.
Розмітку наносять за допомогою маркувальної машинки спеціальною фарбою, яка висихає приблизно за 30 хвилин. Роботи виконують таким чином, щоб не заважати руху транспорту головним проспектом міста.
У Вознесенівській районній адміністрації зазначають, що до виконання робіт з благоустрою вони підходять комплексно.
- Паралельно з проспектом Соборним у нас відбувається велике прибирання по вулиці Перемоги. Там покосили зелені зони, потім фахівці КП «ЕЛУАШ» очистили проїжджі частини та тротуари. Співробітники КП «Запоріжміськсвітло» провели роботи з відновлення зовнішнього освітлення. Зараз тривають роботи з відновлення зупинкових комплексів. Їх фарбують та приводять до належного санітарного стану, - повідомила заступниця голови Вознесенівської районної адміністрації Марія Водоп’янова.
Запоріжців закликають дбайливо ставитися до результатів роботи комунальників та берегти все, що зроблено в місті.
![photo_5429607904127867147_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/249534/photo_5429607904127867147_y.jpg)
![photo_5429607904127867148_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/249535/photo_5429607904127867148_y.jpg)
![photo_5429607904127867149_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/249536/photo_5429607904127867149_y.jpg)
![photo_5429607904127867150_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/249537/photo_5429607904127867150_y.jpg)
![photo_5429607904127867152_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/249538/photo_5429607904127867152_y.jpg)
![photo_5429607904127867153_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/249539/photo_5429607904127867153_y.jpg)
![photo_5429607904127867154_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/249540/photo_5429607904127867154_y.jpg)
![photo_5429607904127867157_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/249541/photo_5429607904127867157_y.jpg)
![photo_5429607904127867158_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/249542/photo_5429607904127867158_y.jpg)
![photo_5429607904127867159_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/249543/photo_5429607904127867159_y.jpg)