16.06.2024 09:00
Вітання з Днем батька
Я вітаю всіх татусів з Днем батька!
За останні роки ми по-іншому почали сприймати це свято. Відтоді, як чоловіки пішли захищати Україну. Свої родини. Своїх дітей. Ця жорстока війна забирає так багато тих, хто був найкращим татом для своїх дітей. Або тих, хто міг ним стати.
Нехай добрі думки синів і дочок будуть надійними оберегами для оборонців нашої держави. І для тих, хто працює в тилу, підтримуючи життєдіяльність нашого Запоріжжя. Кожен виконує найголовнішу батьківську роботу - створюють майбутнє для своїх дітей і нащадків. Під синьо-жовтим прапором.
Бажаю усім запорізьким татам міцного здоровʼя та сили духу. Вас люблять - памʼятайте це.
Секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Ірина Верещук ознайомилася з роботою ЦНАПу
15/07/2024
Нагородили військових до Дня державності
15/07/2024
У Запоріжжі відкрили цифрову призму-меморіал
Усі новини