18.06.2024 09:10
Вітання з Днем дільничного інспектора поліції
![667124cd8387c__дільничний.jpg 667124cd8387c__дільничний.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/250720/667124cd8387c__дільничний.jpg)
18 червня відзначають своє професійне свято дільничні інспектори поліції.
З усіх правоохоронців саме дільничний є найближчим до людей, якого знають особисто в кожному мікрорайоні і чи не в кожному дворі. Дільничний офіцер у свою чергу має знати все і про всіх на своїй території. Особливо це має значення у наш воєнний час.
Дільничний інспектор як довірена особа людей перед Законом. З найкращими побажаннями від імені громади вітаю зі святом тих професіоналів, які мають авторитет у містян, уміють їх слухати і розмовляти з ними, бути чуйними до прохань і сигналів, справедливими у вирішенні конфліктів і відповідальними за порядок. Дякую дільничним офіцерам Запоріжжя за чесну службу та увагу до людей.
Секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Ірина Верещук ознайомилася з роботою ЦНАПу
15/07/2024
Нагородили військових до Дня державності
15/07/2024
У Запоріжжі відкрили цифрову призму-меморіал
Усі новини