18.06.2024 12:30
У Хортицькому районі влаштували свято для першокласників
![667148cabc5e2__школа-гол.jpg 667148cabc5e2__школа-гол.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/250780/667148cabc5e2__школа-гол.jpg)
Квест «Дорогою до знань» пройшов сьогодні для майбутніх першокласників запорізької гімназії № 49 і початкової школи «Злагода». У святі взяли участь, крім дітей, педагоги тепер вже об’єднаних навчальних закладів, а також рідні першачків.
- Нарешті на нашому шкільному подвір’ї лунають дитячі голоси! Відтепер наша гімназія і початкова школа «Злагода» будуть функціонувати як один навчальний заклад. Сьогоднішнє свято ми влаштували для того, щоб познайомити між собою і з вчителями діток, які восени підуть у перший клас, а також показати батькам, як буде проходити тут навчання. І від гімназії № 49, і від початкової школи «Злагода» сформовані два класи першокласників по 20 учнів. Набір ще триває, можливо буде на кілька дітей більше, - розповіла директорка запорізької гімназії № 49 Анна Хміль.
Для маленьких гостей свята підготували цікаву програму квесту «Дорогою до знань» з переходом з однієї станції на іншу, з рухливими іграми, майстер-класами, танцями та фізкульт-хвилинкою.
Їхні батьки та бабусі з дідусями теж не нудьгували – педагоги згуртували їх на окремій локації і знайомили зі школою, відповідали на всі запитання.
- Об’єднання нашої початкової школи «Злагода» і гімназії № 49 – це реальна необхідність. Діти не повинні втрачати якості навчання через війну, яка триває вже третій рік. Наші навчальні заклади розташовані поруч, тому не буде незручностей ні дітям, ні їхнім близьким. Батьки з розумінням поставилися до ситуації і дали згоду на навчання дітей в об’єднаному закладі, де для них створене безпечне середовище. Всі педагогічні та технічні працівники нашої школи працевлаштовані. Сподіваємось на продуктивний початок нового навчального року, бо всі вже зачекалися нормальних шкільних буднів, - відзначила директорка початкової школи «Злагода» Наталія Братковська.
Свято першокласників було перерване сигналом повітряної тривоги – такі реалії нашого життя. Діти й батьки в супроводі педагогів пройшли в укриття, яке розташоване за два кроки від шкільного подвір’я. Зрештою, і до цього дітям треба звикнути.
![школа1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/250797/школа1.jpg)
![школа2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/250798/школа2.jpg)
![школа3.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/250799/школа3.jpg)
![школа4.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/250800/школа4.jpg)
![школа5.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/250801/школа5.jpg)
![школа6.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/250802/школа6.jpg)
![школа7.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/250803/школа7.jpg)