18.06.2024 16:00
Триває планова обрізка дерев
![66718295d9f8f__ea2dbd58-4fc7-419f-81f4-b2fb5826d678.jpg 66718295d9f8f__ea2dbd58-4fc7-419f-81f4-b2fb5826d678.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/250977/66718295d9f8f__ea2dbd58-4fc7-419f-81f4-b2fb5826d678.jpg)
Так, КП «Запоріжміськсвітло» виконує планову обрізку дерев та поточний ремонт освітлювальної техніки.
А ще – реставрацію пошкоджених дорожніх знаків та заміну непридатних ламп на ліхтарях. Роботи, зокрема, провели по вул. Звенигородській.
- Обрізаємо гілля аби запобігти пошкодженню електромереж під час бурі, сильного вітру чи опадів. Ці види робіт виконуються кожного дня, - зазначив заступник голови Комунарської районної адміністрації Володимир Онищенко.
Роботи нині тривають на території всього району. Стартували комунальники від Набережної магістралі і рухаються далі по вулиці Автозаводській та Володимира Українця.
![20878e84-c124-4c87-886d-a5e8bd538518.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/250983/20878e84-c124-4c87-886d-a5e8bd538518.jpg)
![4c9a8925-7908-47ce-94f8-f7d650e375d8.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/250984/4c9a8925-7908-47ce-94f8-f7d650e375d8.jpg)
![a2ad4aef-f71b-4da3-9b15-df0d2dd56519.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/250985/a2ad4aef-f71b-4da3-9b15-df0d2dd56519.jpg)
![c5bbed64-fe95-4f9e-95be-6da7dc6f97dc.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/250986/c5bbed64-fe95-4f9e-95be-6da7dc6f97dc.jpg)
![e911cf72-b929-496c-885f-7aa62e6b3fd4.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/250987/e911cf72-b929-496c-885f-7aa62e6b3fd4.jpg)