Запорізька міська рада

Запорізька область, Запорізький район

19.06.2024 10:05

Спортсмени ДЮСШ «Майстер Січ» - чемпіони міжнародних змагань

Днями завершились два вагомих міжнародних турніри – Кубок світу з кікбоксингу та Чемпіонат Європи серед клубів з тхеквондо. На цих змаганнях Запоріжжя представили спортсмени міської дитячо-юнацької спортивної школи «Майстер Січ». Виступи запорізьких спортсменів були визначними, а скарбниця нагород міста поповнилась срібними та бронзовими медалями.

Так, на Кубку світу з кікбоксингу в Будапешті (Угорщина) запорізькі спортсмени завдяки своїй впевненості, рішучості та наполегливості вибороли 3 бронзових та одну срібну нагороду. В категорії «фул-контакт» бронзовими призерами стали Марко Бучакчийскьий, Данило Гиря та Ерік Уаров. В категорії «лоу-кік» Єгор Машкін здобув срібло.

Успішними був і виступ юних тхеквондистів на чемпіонаті Європи в Тірані (Албанія). Запоріжжя на цих змаганнях було представлено трьома вихованцями нашої ДЮСШ «Майстер Січ». У запеклій боротьбі за чемпіонський титул, провівши чотири двобої  зі спортсменами Італії, Болгарії та Турції, срібну нагороду завоював Микола Севериненко. Ще двоє спортсменів - Олександр Трачук та Софія Мул – отримали вагомий досвід участі в змаганнях міжнародного класу.

Вітаємо наших чемпіонів та їхніх тренерів!