21.06.2024 12:45
У міських бібліотеках стартували заходи до Дня Конституції
![667548a113f2e__448839466_898341538869144_6164811167623056260_n.jpg 667548a113f2e__448839466_898341538869144_6164811167623056260_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/252587/667548a113f2e__448839466_898341538869144_6164811167623056260_n.jpg)
Напередодні свята Дня Конституції України, яке відзначатиметься 28 червня, в одній з оновлених бібліотек міста, що розташована у Хортицькому районі, відбулось відкриття мистецької виставки.
Простору панорамну залу бібліотеки прикрасили картини вихованців Запорізької дитячої школи мистецтв № 3 – загалом з десяток робіт. Захід під назвою «Я - укранець, я – українка» приурочили до Дня Конституції України. Теми юні митці обрали недитячі – війна і пошук емоційної рівноваги в цей нелегкий час.
- Роботи дітей захопили яскравими барвами, зачепили реалістичним сприйняттям сьогодення, серйозними темами. Кожна робота має свій цікавий задум, нестандартне рішення. Тут і велика вдячність нашим захисникам, і шанобливе ставлення до історії, мрії про мир, тема любові до рідного Запоріжжя, рішуча віра в перемогу та щасливе майбутнє українського народу. Крізь призму усіх робіт проходить тема людяності, яка так важлива в цей час, - зазначила заступниця директора бібліотечної системи міста Запоріжжя Юлія Шевцова.
Серед розмаїття робіт свій власний автопортрет представив випускник школи мистецтв № 3 - 15-річний Ярослав Саліхов. Хлопець каже, ця робота стала екзаменаційною. Сюжет обирав максимально наближений до подій в країні. Стиль – акварель, фінальні штрихи наносив олівцями.
- Через свій автопортрет я хотів передати той самий біль українців, які зараз переживають війну. Також хотів передати те, що попри всі тривоги, вибухи, блекаути ми залишаємося незламними. Намагаємося далі жити своїм життям і створювати щось нове, - додав Ярослав Саліхов.
Підтримати юні таланти прийшли батьки, викладачі, відвідувачі бібліотек та всі охочі. Святкового настрою додав виступ – соло на гітарі - викладача дитячої школи мистецтв №3 Михайла Косарєва. Також впродовж наступного тижня запланована низка заходів у міських бібліотеках. Всі вони приурочені до святкування Дня Конституції. Ознайомитися з графіком можна у табличці, доданій нижче.
№ |
Зміст заходу |
Дата |
Місце проведення |
1. |
Інтерактивний квіз "Конституція. Від князівства до сьогодення" |
28.06 17:00 |
Незламний Хаб (ЦКП Орбіта) |
2. |
Виставка плакатів "Історичний екскурс" |
24 –30.06 |
ЦКП Заводський |
3. |
Дитячий квіз "Єдина UA" |
28.06. 15:00 |
(ЦКП Хортицький) |
4. |
Патріотичний арт до Дня Конституції “Барвиста моя Україна” |
25.06. 14:00
|
Бібліотека (вул. Ладозька, 26)
|
5.
|
Відкриття виствки дитячих малюнків «Я-українець, Я-українка!»
Мовленнєвий проєкт “Прокачаймо українську”, Святкове заняття до дня Конституції України: «Мовні закони!» Філологиня, викладачка української мови Світлана Ворон
|
21.06-30.06 11-00
28.06. 15:00
|
Бібліотека (вул. Запорозького Козацтва, 17-а)
|
6.
7. |
Квест "Шлях української Конституції"
Гра-подорож "Конституція України в малюнках"
|
29.06. 11:00
29.06. 10:00
|
Бібліотека (вул. Олександрівська, 51)
Бібліотека (пр. Моторобудівників, 64)
|
8. |
Проєкт “Young lady”: Цікаві факти про конституції різних країн.
|
29.06. 12:00
|
Бібліотека (вул. Ситова, 6) |
9. |
Кіноперегляд короткометражного фільму «Вогонь самопосвяти» Дискус: «Історія нашої держави – це шлях гордості та боротьби»
|
29.06. 16:00 |
Бібліотека (вул. Маяковського, 7) |
10. |
Правознавча вікторина «Конституція моя, її хочу знати я»
|
28.06. 14:00
|
Бібліотека (вул. Чарівна, 121)
|
11. |
Вікторина «В моєму серці Україна» до Дня Конституції України
|
28.06. 15:00
|
Бібліотека (пр. Соборний, 173)
|
12. |
“Патріотична майстерня” майстер-клас до Дня Конституції
|
28.06. 13:00
|
Бібліотека (вул. Незалежної України, 68а) |
13.
|
Екскурс Мандруємо історією «Гетьман Пилип Орлик та його Конституція»
|
29.06. 11:00
|
Бібліотека (вул. Володимира Українця, 4) |
![fa6ecc4b-8a09-40a4-9157-864d006358ac.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/252624/fa6ecc4b-8a09-40a4-9157-864d006358ac.jpg)
![0ec3ad03-e198-4c34-b227-6314e7e61d55.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/252625/0ec3ad03-e198-4c34-b227-6314e7e61d55.jpg)
![f7548c5f-fe3f-4f38-b93a-2249dbb61458.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/252626/f7548c5f-fe3f-4f38-b93a-2249dbb61458.jpg)
![62d82f37-d074-4ed6-8d0c-8d98dc45b7d8.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/252627/62d82f37-d074-4ed6-8d0c-8d98dc45b7d8.jpg)
![d4c41e69-06cc-42af-81ef-9f1029977409.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/252628/d4c41e69-06cc-42af-81ef-9f1029977409.jpg)
![38508a88-fdbb-4513-afa5-066165d514f7.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/252629/38508a88-fdbb-4513-afa5-066165d514f7.jpg)
![c05a3f49-e043-4e76-961c-48980c6b2a17.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/252630/c05a3f49-e043-4e76-961c-48980c6b2a17.jpg)