23.06.2024 09:30
Міжнародний день вдів
![6675618ba9452__день-вдів.jpg 6675618ba9452__день-вдів.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/252671/6675618ba9452__день-вдів.jpg)
23 червня було започатковано Міжнародний день вдів. Так світова спільнота хоче привернути увагу до громадських прав і соціального захисту жінок, які залишилися без чоловіка.
Через велику війну, розв’язану росією проти України, багато українських жінок втратили своїх коханих, батьків своїх дітей. Окрім великого особистого горя, на жіночі плечі лягає величезна відповідальність - самотужки виховувати дітей.
Ми маємо робити все можливе, щоб вдови мали гідний соціальний захист, підтримку з боку держави й муніципалітетів, та моральну підтримку суспільства. Ми маємо знати про біль цих жінок, навіть якщо вони тримають його у собі. Та допомагати. Адже сьогодні наша спільна мета - будувати здорове суспільство.
А для цього важливо слухати, розуміти та допомагати.
Секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Ірина Верещук ознайомилася з роботою ЦНАПу
15/07/2024
Нагородили військових до Дня державності
15/07/2024
У Запоріжжі відкрили цифрову призму-меморіал
Усі новини