23.06.2024 08:00
День державної служби України
![66756359caadc__День-держслужби.jpg 66756359caadc__День-держслужби.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/252679/66756359caadc__День-держслужби.jpg)
Вітаю державних службовців з їхнім професійним святом!
День державної служби в Україні був започаткований для відзнаки 23 червня у співдружності з ООН, яка теж вшановує своїх державних працівників сьогодні. Робота представників влади заслуговує пошани. Вони тримають постійний зв'язок між містянами та державними структурами. У непростий воєнний час у цій роботі немає дрібниць, бо за ними стоять долі людей.
Бути представниками державної влади – це відповідально і почесно. Тому бажаю держслужбовцям берегти людську довіру та виправдовувати її власними діями.
Секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Ірина Верещук ознайомилася з роботою ЦНАПу
15/07/2024
Нагородили військових до Дня державності
15/07/2024
У Запоріжжі відкрили цифрову призму-меморіал
Усі новини