Логотип

Запорізька міська рада

Запорізька область, Запорізький район

21.06.2024 14:52

Про роботу громадського транспорту 22 червня

667569a3c0407__6662d978ad937__6660688010aa6__o_1fsns3couq2es8h1nnv1f2i19j6a.jpg

Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради повідомляє, що 22 червня роботу громадського транспорту буде організовано наступним чином

Комунальні автобуси:

  • з Бородінського мкрн та Осипенківського мкрн слідують від вул. Гребельної через бул. Вінтера, вул. Кияшка, вул. Академіка Весніна,  вул. Сергія Синенка, вул. Антона Незоли (вул. Таганську), Арковий міст, о. Хортицю, пр. Металургів, вул. Богдана Хмельницького, через пл. Запорізьку, пр. Соборний, далі за своїми маршрутами та в зворотному напрямку (без заїзду на вул. Кияшка);
  • «Завод «Запоріжкабель» - пр. Металургів» (тролейбусний маршрут №8) від кінцевої зупинки «Завод «Запоріжкабель», вул. Гребельна, через  бул. Вінтера, вул. Кияшка, вул. Академіка Весніна, вул. Сергія Синенка, вул. Антона Незоли (вул. Таганську), Арковий міст, через о. Хортицю до зупинки «пр. Металургів» та в зворотному напрямку (без заїзду на вул. Кияшка);
  • «вул. Піщана – пр. Металургів» (тролейбусний маршрут №3) від вул. Сергія Синенка через  вул. Антона Незоли (вул. Таганську), Арковий міст, через о. Хортицю до зупинки «пр. Металургів» та в зворотному напрямку.

У зв’язку зі зміною схеми організації дорожнього руху по о. Хортиці, зупинку «Хортицька академія» в напрямку лівобережної частини м. Запоріжжя для автобусних маршрутів з Хортицького району тимчасово скасовано.

Для проведення робіт, пов'язаних з відновленням інфраструктурного об'єкта, 22 червня з 08:00 до 19:00 та 23 червня з 08.00 до 15.00 буде перекрито рух автомобільного транспорту через греблю ДніпроГЕС.

Маршрутні транспортні засоби здійснюватимуть об'їзд  через о.Хортицю, Арковий міст, вул. Антона Незоли, вул. Кияшка, бульв. Вінтера, вул. Гребельну.

Тролейбусні маршрути:

  • з Космічного мкрн (маршрут №8) та Південного мкрн (маршрут №3) слідують по пр. Соборному до площі Запорізької та в зворотному напрямку.
  • тролейбусні маршрути №11 та №17 організовано сполученням «вул. Сєдова – пл. Запорізька».

У зв’язку із аварійним відключенням електропостачання організовано рух тролейбусів за маршрутами:

  • 3 одиниці сполученням «Сімферопольське шосе - Набережна» (без заїзду на вул. Чумаченка);
  • 4 одиниці з автономним ходом сполученням «Сімферопольське шосе - Набережна» (із заїздом на вул. Чумаченка).

Інші трамвайні, автобусні та тролейбусні маршрути працюють за затвердженими схемами руху маршрутів.

При зміні в роботі громадського транспорту інформація буде надана додатково.