23.06.2024 12:00
Міжнародний Олімпійський день
![66757db96ea50__олімпійський-день.jpg 66757db96ea50__олімпійський-день.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/252718/66757db96ea50__олімпійський-день.jpg)
23 червня щорічно відзначаємо Міжнародний Олімпійський день.
Запоріжжя не стоїть осторонь цього свята. Місто має давні спортивні традиції та славиться здобутками «олімпійців». 150 спортсменів із Запоріжжя стали призерами та переможцями Олімпійських ігор. Серед них легендарний борець Яків Пункін, непереможний важкоатлет Леонід Жаботинський, спортивна гімнастка Ольга Стражева.
Чотири роки тому на літніх Олімпійських іграх в Токіо запоріжці Олег Сербін та Сергій Фролов стали шостими зі стрибків у воду та плавання.
Зараз борець із Запоріжжя Парвіз Насібов готується до своїх других Олімпійських ігор. У складі української збірної з греко-римської боротьби він представлятиме наше місто та країну на Іграх, які стартують 26 липня в Парижі.
Попри війну в місті працює програма підтримки обдарованої молоді. Цього року з бюджету територіальної громади виділено 450 тисяч гривень для надання матеріальної підтримки 15 спортсменам - кандидатам на участь у XXXIII Олімпійських іграх в Парижі.
Пишаємося нашими спортсменами!
Секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Ірина Верещук ознайомилася з роботою ЦНАПу
15/07/2024
Нагородили військових до Дня державності
15/07/2024
У Запоріжжі відкрили цифрову призму-меморіал
Усі новини