26.06.2024 12:15
Запорізьких спортсменів привітали з успіхом
З 6 по 9 червня у місті Жешув (Польща) відбувся VI Чемпіонат світу за версією Всесвітньої федерації гирьового спорту (WKSF). У змаганнях взяли участь представники 31 країни. Загалом чемпіонат зібрав 500 учасників як серед дорослих, так і юних спортсменів.
Турнір проходив у низці номінацій – двоєборство, довгий цикл при одній гирі, довгий цикл при двох гирях, поштовх, ривок, напівмарафон (виступ 30 хвилин). Команда України зайняла третє місце, набравши 960 балів.
Серед учасників змагань були представники Запоріжжя:
- Любов Черепаха-Волкова - здобула звання віце-чемпіонки світу у категорії WOMAN MASTER, у вправі «ривок», номінації «напівмарафон», на гирі у 12 кг, з показником у 431 бал;
- Мадлена Даниленко - чемпіонка світу у категорії U-15, у вправі «ривок», номінації «напівмарафон», на гирі у 12 кг, з показником у 391 бал;
- Олексій Гусинін - віце-чемпіон світу у категорії U-15, у вправі «ривок», номінації «напівмарафон», на гирі у 16 кг, з показником у 323 бали.
Сьогодні запорізьких спортсменів зі здобутими медалями привітали у департаменті спорту, сім’і та молоді міської ради. Від імені міської влади їм вручили Почесні грамоти та подарунки.
Директор департаменту Павло Бланк подякував Любові Черепасі-Волковій за її спортивні досягнення, наголосив, що Запоріжжя пишається успіхами запорізьких спортсменів, висловив сподівання, що для Мадлени Даниленко та Олексія Гусиніна це лише перші успіхи на міжнародній спортивні арені, а попереду у них ще багато великих перемог.
![327d1204-70bb-4d67-b3e3-4403c8c56f36.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/253987/327d1204-70bb-4d67-b3e3-4403c8c56f36.jpg)
![c1a76299-3be3-4382-b6a5-28a712de1f1c.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/253988/c1a76299-3be3-4382-b6a5-28a712de1f1c.jpg)
![cbaf16e3-830a-4ad6-9dbf-45532665ba87.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/253989/cbaf16e3-830a-4ad6-9dbf-45532665ba87.jpg)
![1e7bdc6d-fd15-41b9-a54d-64e2d8288093.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/253990/1e7bdc6d-fd15-41b9-a54d-64e2d8288093.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
11/07/2024
Забіг до Дня пам'яті захисників України
09/07/2024
Запорізькі веслувальники завоювали медалі
01/07/2024
Запоріжці виступатимуть на Чемпіонаті Європи
01/07/2024
12 медалей здобули запорізькі веслувальники
Усі новини