01.07.2024 12:10
12 медалей здобули запорізькі веслувальники
![668272fbe2192__6bf4c709-421b-432a-b2fd-23d6267665c6.jpg 668272fbe2192__6bf4c709-421b-432a-b2fd-23d6267665c6.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/255362/668272fbe2192__6bf4c709-421b-432a-b2fd-23d6267665c6.jpg)
Наприкінці червня у Києві проходив Кубок України з академічного веслування серед дорослих. Запоріжжя на цих змаганнях представляли вихованці міської ДЮСШ «Україна».
Вони знову продемонстрували відмінний результат. Здобули 4 золотих та 8 бронзових нагород у різних категоріях змагань. Юхим Патлаєнко завоював 2 золотих та одну бронзову нагороду. Ксенія Зінченко, Артем Подкоритов – у кожного золото та бронза; Максим Тищенко, Сергій Травян, Денис Бєляєв, Михайло Сидоренко, Олександр Щепочкін - вибороли бронзові нагороди.
Вітаємо переможців та їхніх тренерів-викладачів: Олександра Злобенця, Михайла Перепича, Вікторію Доновську, Павла Сухомейла, Дмитра Меснянкіна та Юрія Рязанова.
![3ac23d39-fd29-4ef9-9859-e297518fc058.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/255370/3ac23d39-fd29-4ef9-9859-e297518fc058.jpg)
![6e083936-d566-4880-8ebf-bba2c416fb6a.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/255371/6e083936-d566-4880-8ebf-bba2c416fb6a.jpg)
![4aa80c61-d1b7-42bc-9a3b-12d8808830d0.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/255372/4aa80c61-d1b7-42bc-9a3b-12d8808830d0.jpg)
![c4991f15-9015-49ff-93e6-03d3fc4bd975.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/255373/c4991f15-9015-49ff-93e6-03d3fc4bd975.jpg)
![643cc5ae-b426-445e-82ea-7fe368e980b3.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/255374/643cc5ae-b426-445e-82ea-7fe368e980b3.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
11/07/2024
Забіг до Дня пам'яті захисників України
09/07/2024
Запорізькі веслувальники завоювали медалі
01/07/2024
Запоріжці виступатимуть на Чемпіонаті Європи
26/06/2024
Запорізьких спортсменів привітали з успіхом
Усі новини