01.07.2024 12:20
Запоріжці виступатимуть на Чемпіонаті Європи
![668275671c2a9__68d87b89-b51c-4f27-9ed9-67c9a6128eda.jpg 668275671c2a9__68d87b89-b51c-4f27-9ed9-67c9a6128eda.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/255375/668275671c2a9__68d87b89-b51c-4f27-9ed9-67c9a6128eda.jpg)
В Івано-Франківську завершився молодіжний чемпіонат України з шашок 100. Протягом 8 днів на ньому змагалися кілька сотень спортсменів із 11 областей України, у різних вікових групах та програмах.
За результатами змагань п'ятеро вихованців запорізької міської ДЮСШ №8 вибороли путівки на молодіжний Чемпіонат Європи. Найкращій результат показала Дар'я Антонова. Вона впевнено захопила лідерство з першого туру і стала чемпіонкою України з класичної гри серед дівчат до 14 років. Також Дар'я виборола срібло у швидкій грі.
Досвідчений лідер запорізьких шашок Тимур Богуславський завоював бронзу у блискавичній грі. Артем Умріхін, Максим Суслов та Альона Носарєва успішно кваліфікувалися на молодіжний чемпіонат Європи.
Бажаємо спортсменам подальших вдалих виступів та нових здобутків, а їхнім тренерам Михайлу Шустеру та Богдану Панченкову натхнення та плідної праці.
![5c3fe627-18b3-4798-9e67-bc21fd38d46d.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/255380/5c3fe627-18b3-4798-9e67-bc21fd38d46d.jpg)
![68a13a10-02df-4f8f-813f-37aadc54f84a.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/255381/68a13a10-02df-4f8f-813f-37aadc54f84a.jpg)
![5ee2bbd2-c389-4718-ad50-cde9c7ba64f4.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/255382/5ee2bbd2-c389-4718-ad50-cde9c7ba64f4.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
11/07/2024
Забіг до Дня пам'яті захисників України
09/07/2024
Запорізькі веслувальники завоювали медалі
01/07/2024
12 медалей здобули запорізькі веслувальники
26/06/2024
Запорізьких спортсменів привітали з успіхом
Усі новини