04.07.2024 09:00
День Національної поліції України
![6685511ecfa5d__День-нацполіції.jpg 6685511ecfa5d__День-нацполіції.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/256533/6685511ecfa5d__День-нацполіції.jpg)
Від імені запорізької громади вітаю служителів правопорядку з професійним святом - Днем Національної поліції України!
З самого початку свого формування у 2015 році Національна поліція отримала кредит довіри від українців, у яких був запит на чесних, професійних і сучасних служителів Закону і Порядку.
Роки служби з того часу показали, що ви виправдали цю довіру людей. Особливого значення набувають зараз, під час війни, спокій і громадський порядок у прифронтовому Запоріжжі.
Велика подяка від містян за роботу. За те, що залишаєтесь вірними принципам Національної поліції - служити і захищати. Місто стоїть у тому числі завдяки вам.
Секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Ірина Верещук ознайомилася з роботою ЦНАПу
15/07/2024
Нагородили військових до Дня державності
15/07/2024
У Запоріжжі відкрили цифрову призму-меморіал
Усі новини