09.07.2024 11:10
У Запоріжжі для ремонту доріг використовують сучасні технології
У нашому місті затверджено концепцію «Сенси Запоріжжя» на 2024-2026 роки, ініційовану секретарем міської ради Регіною Харченко. Реалізація концепції включає низку напрямків. Один з них – «Європейський проспект», тобто приведення до ладу, виконання благоустрою проспекту Соборного, який є головним проспектом нашого міста.
На проспекті Соборному планується демонтувати незаконно встановлені малі архітектурні форми, навести порядок з зовнішньою рекламою та зробити багато іншого. Зрозуміло, що в умовах війни можливості міського бюджету обмежені, у міста є багато інших важливих завдань. Однак робота у цьому напрямку розпочалася і продовжується.
Одна з важливих складових - ремонт та утримання доріг на проспекті Cоборному. Роботи виконує КП «ЕЛУАШ». З урахуванням обмеженого фінансування важливо максимально ефективно використати наявні ресурси. Зокрема використовувати сучасні технології, які дозволяють у випадку появи щілин у дорожньому покритті попередити виникнення ям.
Для цього на комунальному підприємстві «ЕЛУАШ» використовують спеціальну машину для залиття швів. Використовуючи герметик для швів, «елуашівці» з її допомогою заливають щілини, які виникають в асфальті. Сьогодні саме такі роботи КП «ЕЛУАШ» виконувало на проспекті Соборному, на ділянці від вул. Верхньої до центру міста.
Працює бригада з трьох робітників. Спочатку «видувають» від пилу та сміття щілини, потім заливають їх матеріалом для герметизації. Вже за 20-30 хвилин матеріал «схоплюється».
За словами представника КП «ЕЛУАШ» Станіслава Погребняка, подібна технологія дозволяє виконати оперативний ремонт на ділянках де відсутні ями, але є невеликі щілини у дорожньому покритті. Якщо цю роботу не виконати, то вже скоро на місці щілин можуть виникнути ями, які потрібно буде асфальтувати, витративши значні кошти.
![62569608-2293-4a43-8e8a-76fc819f9a2d.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258235/62569608-2293-4a43-8e8a-76fc819f9a2d.jpg)
![cdc8d632-0d4e-4663-84fb-20fc850f93c8.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258236/cdc8d632-0d4e-4663-84fb-20fc850f93c8.jpg)
![5117491a-9bb9-4b2e-aa4d-5a4a1ebdb468.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258237/5117491a-9bb9-4b2e-aa4d-5a4a1ebdb468.jpg)
![ee90d2a3-d2ce-41e2-a718-eb55b19ee102.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258238/ee90d2a3-d2ce-41e2-a718-eb55b19ee102.jpg)
![427a398f-8c80-4570-9ac1-0c8762810f67.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258239/427a398f-8c80-4570-9ac1-0c8762810f67.jpg)
![5d668ebf-5f4d-4783-9b64-befac9ff47cf.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258240/5d668ebf-5f4d-4783-9b64-befac9ff47cf.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
27/07/2024
День медичного працівника
26/07/2024
Прибирають зупинки та вивозять сміття
Усі новини