09.07.2024 15:15
Запорізькі веслувальники завоювали медалі
У Києві відбувся чемпіонат України з веслування серед молоді до 23 років. Впродовж трьох днів 500 спортсменів з 9 областей України брали участь у змаганнях.
Запорізька команда ДЮСШ «Україна» показала чудовий результат, здобувши 21 медаль: 7 «золотих», 6 «срібних» та 8 «бронзових».
Особливо яскравим на чемпіонаті був виступ юніора Максима Тищенка, який завоював 2 «срібні» та 1 «бронзову» медалі, виконавши норми на звання «Майстер спорту України».
Щиро вітаємо спортсменів та їх тренерів: Олександра Злобенця, Дмитра Меснянкіна, Вікторію Доновську, Михайла Перепича, Павла Сухомейла та Юрія Рязанова.
![0572c23d-aaca-4fec-9228-c577c0a24315.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258283/0572c23d-aaca-4fec-9228-c577c0a24315.jpg)
![ec222ca7-25a5-46c5-a240-aa062167aa4d.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258284/ec222ca7-25a5-46c5-a240-aa062167aa4d.jpg)
![29cfc5e9-01b2-4877-97f3-dfecf50a6607.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258285/29cfc5e9-01b2-4877-97f3-dfecf50a6607.jpg)