09.07.2024 17:10
У Хортицькому районі впорядковують безгосподарчу територію
![668d458fcb772__c0aa1e91-e7df-4557-88bf-2b056a44c5e3.jpg 668d458fcb772__c0aa1e91-e7df-4557-88bf-2b056a44c5e3.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258339/668d458fcb772__c0aa1e91-e7df-4557-88bf-2b056a44c5e3.jpg)
Деякі території Хортицького району є «білими плямами», тобто не мають чітко визначеного відповідального за їх утримання. Приведення до належного санітарного стану таких територій – пріоритет районної адміністрації.
Виконання робіт на особистому контролі тримає в.о. голови Хортицької районної адміністрації Сергій Ільченко. Зокрема сьогодні за участю представників робочої групи з комплексного благоустрою міста, комунальних підприємств міста, представників бізнесу, підрядних організацій та волонтерів розпочато наведення порядку на території вздовж вул. Козака Бабури, навпроти будинку №14.
Ця територія за останні декілька років опинилась у занедбаному стані. Глибокі ями від покинутих господарями підвалів поступово стали смітниками та несуть загрозу неуважному перехожому.
Наразі було виконано роботи з демонтажу та вивезення покинутої тимчасової споруди. До кінця цього тижня тут планується вивезти сміття, видалити поросль дерев, кущів та вивезти сухостій. Відкриті ями заплановано засипати ґрунтом.
![a472c2dd-72a2-429c-8841-b07a3b4de298.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258451/a472c2dd-72a2-429c-8841-b07a3b4de298.jpg)
![55cfb655-fb8e-49ae-a38f-b87e956e25b0.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258452/55cfb655-fb8e-49ae-a38f-b87e956e25b0.jpg)