10.07.2024 15:05
Свято для дітей Заводського району
![668e688d2f773__IMG_4271.jpg 668e688d2f773__IMG_4271.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258639/668e688d2f773__IMG_4271.jpg)
Педагогічний колектив закладу позашкільної освіти «Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району» організував справжнє родинне свято для своїх вихованців та їхніх батьків.
На сьогодні ЗПО «БДЮТ Заводського району» - комплексний заклад позашкільної освіти міста, який забезпечує розвиток талантів дітей і молоді віком від 4 до 21 року за шістьма напрямами: художньо-естетичним, гуманітарним, еколого-натуралістичним, науково-технічним, соціально-реабілітаційним та фізкультурно-спортивним.
- Наш заклад - єдиний творчий осередок для дітей, який знаходиться в Заводському районі. У нас працює 22 гуртки, 72 групи, 28 педагогів та займається 1050 вихованців. Діти приходять до нас із задоволенням, - зазначила заступниця директора з навчально-виховальної роботи Олена Олійник.
З метою виховання шанобливого ставлення до сімейних цінностей, родинних звичаїв, а також сприяння розвитку поваги до української культури педагоги закладу організували сімейне свято – шоу-програму під назвою «Родина - як зірка єдина».
Головною метою проведення заходу було виховання у дітей та молоді поваги до родинних традицій і звичаїв, а також популяризація української культури. Особливу увагу приділили розвитку творчих здібностей вихованців, залучивши їх до участі у майстер-класах, конкурсах та виступах.
Програма заходу була насичена різноманітними активностями, конкурсами та іграми. Зокрема, діти взяли участь у майстер-класах з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва й створили родинні обереги. Талановиті вихованці підготували яскраві виступи. А родзинкою свята стала вистава «Ріпка», підготовлена гуртком фольклорного театру «МаскаРад».
Завершилося родинне свято сюрпризом від волонтерів благодійного фонду «ВО «Оберіг», відомих як волонтери Кічкаса – запальною грою з кульками, наповненими водою, та парасольками.
![54543143-3d8d-48b5-a87c-6bb0a67d57c3.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258677/54543143-3d8d-48b5-a87c-6bb0a67d57c3.jpg)
![46bffc52-f16a-42c7-9012-1603c18b58c4.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258678/46bffc52-f16a-42c7-9012-1603c18b58c4.jpg)
![a3f41247-1b0b-4db9-a51e-ef01cea374e0.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258679/a3f41247-1b0b-4db9-a51e-ef01cea374e0.jpg)
![519de1c3-2af0-4123-8680-eaf6080314a7.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258680/519de1c3-2af0-4123-8680-eaf6080314a7.jpg)
![6a013ed5-5e7b-4f52-9e47-1272555e900d.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258681/6a013ed5-5e7b-4f52-9e47-1272555e900d.jpg)
![9b968479-092c-4dfd-891a-5facbe2e8b95.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258682/9b968479-092c-4dfd-891a-5facbe2e8b95.jpg)
![2d95e4b7-e934-40a0-9758-8cd6cbbe7252.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258683/2d95e4b7-e934-40a0-9758-8cd6cbbe7252.jpg)
![cde579d4-d82e-4ed6-960c-f3a44247188a.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258684/cde579d4-d82e-4ed6-960c-f3a44247188a.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Щодо накопичених відходів руйнації
17/07/2024
Ірина Верещук ознайомилася з роботою ЦНАПу
Усі новини