11.07.2024 09:25
Забіг до Дня пам'яті захисників України
![668f7bb83c2ac__cb5bf938-9c2b-4cb8-98d1-4cdb2f809d0b.jpg 668f7bb83c2ac__cb5bf938-9c2b-4cb8-98d1-4cdb2f809d0b.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258849/668f7bb83c2ac__cb5bf938-9c2b-4cb8-98d1-4cdb2f809d0b.jpg)
У рамках реалізації плану заходів з відзначення у 2024 році Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, пройде всеукраїнський щорічний забіг у пам'ять про загиблих «Шаную воїнів, біжу за героїв України».
Забіг – щорічна патріотична традиція вшанування пам'яті воїнів, які загинули під час російсько-української війни. Він приурочений до Дня пам'яті захисників України та має загальнодержавне значення.
Запоріжці також можуть приєднатися до цього заходу. Забіг відбудеться 31 серпня о 10-й годині. Про місце проведення акції учасників повідомлять додатково.
Для участі в акції необхідно зареєструватися. Реєстрація на забіг триватиме до 13.08.2024 за посиланням.
Ім'я загиблого захисника чи захисниці можна обрати додатково на тематичних сторінках пам'яті: