11.07.2024 13:05
Запоріжців запрошують на службу до легендарної бригади
![668fae8924eaf__e9c53b4e-a06a-49e3-b023-4191188b3d2b.jpg 668fae8924eaf__e9c53b4e-a06a-49e3-b023-4191188b3d2b.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258987/668fae8924eaf__e9c53b4e-a06a-49e3-b023-4191188b3d2b.jpg)
Міська влада Запоріжжя активно співпрацює з підрозділами Збройних Сил України, Національної гвардії України, які знаходяться на Запорізькому напрямку. Місто намагається надати їм всю можливу допомогу.
Зокрема нещодавно у міському Центрі надання адміністративних послуг та його територіальних підрозділах запрацювали рекрутери однієї з запорізьких бригад Національної гвардії України – знаменитої 15-ї бригади оперативного призначення «Кара-Даг».
Сьогодні секретар міської ради Регіна Харченко та заступник командира частини, полковник Євстафій Моспан, перевірили, як налагоджена робота представників бригади у Центральному (Вознесенівському) ЦНАПі.
- Ми запрошуємо людей на службу, даємо право вибору спеціальності, забезпечуємо підготовку. Важливо, що ми намагаємося активно залучати на службу запоріжців. Це має свої переваги як для частини, так і для громадян. Адже наша бригада знаходиться на Запорізькому напрямку. Під час відпусток, ротацій військовослужбовець зможе швидко повертатися до рідного міста, - наголосив Євстафій Моспан.
За словами секретаря міської ради Регіни Харченко, рекрутери працюють у Вознесенівському ЦНАПІ вже тиждень. За цей час до них звернулись десятки людей, які висловили бажання служити у бригаді. Також вже кілька днів представники бригади працюють і в інших чотирьох міських ЦНАПах. Звертатися до них можна у робочий час під час роботи ЦНАПів. З адресами та графіком роботи можна ознайомитись за посиланням.
- Хочу подякувати депутатам міської ради, які нас скомунікували. Дякую працівникам департаменту адміністративних послуг, які забезпечили можливість такої роботи для представників бригади. Вони працюють тепер вже у п’яти міських ЦНАПах. І такі невеличкі центри рекрутингу дійсно необхідні, адже вони допомагають громадянам зробити свій вибір, - сказала Регіна Харченко.
![0f99de5e-9f5a-4f8a-8110-91efc532fa17.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258988/0f99de5e-9f5a-4f8a-8110-91efc532fa17.jpg)
![b0a50ce2-5c57-4e6f-ab71-6be1a5b3ec00.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258989/b0a50ce2-5c57-4e6f-ab71-6be1a5b3ec00.jpg)
![46f59bbc-0e55-4005-a42e-d64cbeec5aa4.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258990/46f59bbc-0e55-4005-a42e-d64cbeec5aa4.jpg)
![13084882-949f-4b6f-82b2-66b18772a9b2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/258991/13084882-949f-4b6f-82b2-66b18772a9b2.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
27/07/2024
День медичного працівника
27/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
26/07/2024
Прибирають зупинки та вивозять сміття
Усі новини