15.07.2024 09:00
День Української державності
![66911534c1f86__ень-укр-державності.jpg 66911534c1f86__ень-укр-державності.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/259377/66911534c1f86__ень-укр-державності.jpg)
Вітаю з Днем Української державності!
Це свято, яке відзначається лише втретє, повертає нас до першоджерела українців як нації – до 988 року, коли відбулося хрещення Київської Русі Володимиром Великим. Це історично задокументований факт того, що Україна є спадкоємницею Київської Русі.
Для тих, хто не знає чи хоче забути: ні москви, ні московії тоді просто не існувало, як би нинішнім московитам – росіянам - не хотілося привласнити історію Київської Русі.
Ми точно знаємо, хто ми є як нація. Ми знаємо, де наше коріння. І у нас, українців, зовсім немає потреби привласнювати чуже, щоб почуватися впевненіше у світі. Але й своєї землі нізащо не віддамо і будемо боротися за неї.
Зі святом української державності!
Секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко
Поділитись
Дізнайтеся також
15/07/2024
Нагородили військових до Дня державності
15/07/2024
У Запоріжжі відкрили цифрову призму-меморіал
13/07/2024
Запоріжці обговорили питання відбудови міста
Усі новини