12.07.2024 18:40
У Комунарському районі триває покіс трави
![66914f1c252d1__vlcsnap-2024-07-12-10h51m52s471.png 66914f1c252d1__vlcsnap-2024-07-12-10h51m52s471.png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/259420/66914f1c252d1__vlcsnap-2024-07-12-10h51m52s471.png)
У Комунарському районі виконувались роботи з благоустрою. Підрядники виконували покіс трави на території так званих «білих» плям, які не належать жодному власнику. Кошти на покіс трави на таких територіях виділяються з міського бюджету. Виконання робіт контролюється районною адміністрацією.
За словами представника районної адміністрації Ярослава Остапця, загалом на території району протягом сезону покіс на таких територіях планується виконати чотири рази. Здійснюватиметься покіс трави та карантинних рослин.
Взагалі роботи планується виконати на площі 25 гектарів. За умови чотириразового покосу – загалом 100 гектарів. Зокрема сьогодні покіс проводився на території поблизу будинку по вул. Космічній, 118.
Також підрядники виконували сьогодні подрібнення та вивезення гілок.
![9e332665-18ff-4ec2-8b40-2cba1cb49d4a.png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/259421/9e332665-18ff-4ec2-8b40-2cba1cb49d4a.png)
![95d1f98f-1fb2-48fe-b24c-75a5c72d9fe6.png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/259422/95d1f98f-1fb2-48fe-b24c-75a5c72d9fe6.png)
![3851007e-9c19-45c4-aeda-dbf8e4581b11.png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/259423/3851007e-9c19-45c4-aeda-dbf8e4581b11.png)
![2c45dfc2-bcd3-44fe-9a0a-b263597a5d44.png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/259424/2c45dfc2-bcd3-44fe-9a0a-b263597a5d44.png)
![0d3c9e00-ef2a-41d6-9f9e-62418575c4c1.png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/259425/0d3c9e00-ef2a-41d6-9f9e-62418575c4c1.png)
![d0cc0db9-2c04-4ae8-8d24-b896e340f66d.png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/259426/d0cc0db9-2c04-4ae8-8d24-b896e340f66d.png)