15.07.2024 11:43
Покладання квітів до Дня Української державності
![6694d3d8289fa__Дизайн-без-названия-5-(1).png 6694d3d8289fa__Дизайн-без-названия-5-(1).png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/259688/6694d3d8289fa__Дизайн-без-названия-5-(1).png)
Сьогодні, 15 липня, наша країна святкує День Української державності.
З цієї нагоди у парку Металургів відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку.
До участі у заході долучилися представники обласної й міської влади, зокрема секретар Запорізької міськради Регіна Харченко, правоохоронці, військові, рятувальники та священнослужителі.
Під час заходу зазначалося, що наша Державність – це тисячолітня історія багатомільйонного народу. Народу, який впродовж багатьох століть відчайдушно боровся за свою землю, свободу і незалежність.
Пам’ять про загиблих воїнів, які боронили Українську Державність, вшанували хвилиною мовчання. Наостанок присутні поклали квіти до пам'ятного знаку на Алеї захисників у парку Металургів.
Поділитись
Дізнайтеся також
15/07/2024
Нагородили військових до Дня державності
15/07/2024
У Запоріжжі відкрили цифрову призму-меморіал
15/07/2024
Результати досліджень води на міських пляжах
15/07/2024
Роботи на мережах та котельнях
Усі новини