17.07.2024 10:20
Віцепрем’єрка відвідала шелтер для маломобільних людей
![66976f84c77fe__5240068940066053366.jpg 66976f84c77fe__5240068940066053366.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/260363/66976f84c77fe__5240068940066053366.jpg)
У рамках робочого візиту до Запоріжжя Віцепрем’єрка-міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук відвідала транзитний інклюзивний шелтер для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.
Нагадаємо, його створили БФ «Артак» у співпраці з БФ «Схід SOS». Прихисток запрацював у березні цього року. Приміщення для шелтеру благодійникам надала міська влада з комунального фонду міста. Простір повністю пристосований під потреби людей з інвалідністю та надає повний цикл соціального та юридичного супроводу.
Секретар міської ради Регіна Харченко зауважила, що місто перебуває в тісній кооперації з благодійним фондом, волонтери якого з початку повномасштабного вторгнення евакуювали понад 78 тисяч людей. Разом з тим, є питання, які потребують вирішення на центральному рівні. Їх пані Ірина Верещук взяла на опрацювання.
- Відчуваємо підтримку з боку профільних міністерств для організації роботи муніципалітету, - зазначила Регіна Харченко.
![3811ae7f-4210-4c48-bb6c-0153586119d0.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/260364/3811ae7f-4210-4c48-bb6c-0153586119d0.jpg)
![379e251f-aaf8-491a-a499-bfa9727177f1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/260365/379e251f-aaf8-491a-a499-bfa9727177f1.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Щодо накопичених відходів руйнації
17/07/2024
Ірина Верещук ознайомилася з роботою ЦНАПу
Усі новини