19.07.2024 15:10
Привітали та нагородили тренерів
![669a4fd7a9790__загл.jpg 669a4fd7a9790__загл.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261250/669a4fd7a9790__загл.jpg)
19 липня в Україні відзначається День тренера.
Свято було започатковане у 2021 році, а дата обрана не випадково. 19 липня 1996 року Україна вперше взяла участь у Олімпійських іграх як незалежна держава.
З нагоди Дня тренера в хабі «Незламності» відбувся святковий захід для запорізьких фахівців фізичної культури й спорту.
Під час свята відзначили, що на сьогодні в міських дитячо-юнацьких спортивних школах працює 283 тренери.
Завдяки професіоналізму запорізьких тренерів вихованці міських ДЮСШ цього року на всеукраїнських та міжнародних змаганнях вже завоювали 694 медалі різного ґатунку: 289 золотих, 222 срібні та 183 бронзові.
15 спортсменів із Запоріжжя вже стали кандидатами на участь у літніх Олімпійських іграх у Парижі.
Під час свята багато теплих слів лунало на адресу тренерів. Директор департаменту спорту, сім'ї та молоді Запорізької міської ради Павло Бланк привітав присутніх з їхнім професійним святом та нагородив Почесними грамотами виконавчого комітету.
- Ви робите наших дітей сильними. Ви робите їх переможцями. Для кожного спортсмена тренер - це другий батько чи мати. Ваша праця безцінна! Дякуємо вам, - сказав Павло Бланк.
Приємним подарунком для тренерів стали виступи вихованців відділення художньої гімнастики ДЮСШ № 5 та відділення фехтування ДЮСШ № 4.
![4f767b82-b120-438c-84b2-8bf8a9f984d1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261233/4f767b82-b120-438c-84b2-8bf8a9f984d1.jpg)
![b162b7c9-fe7f-483d-88a0-f5c1b7707f9a.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261234/b162b7c9-fe7f-483d-88a0-f5c1b7707f9a.jpg)
![cd5c64b3-8e98-4fcd-a587-1da0bb4b6dcd.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261235/cd5c64b3-8e98-4fcd-a587-1da0bb4b6dcd.jpg)
![0b19faea-a1e4-49c4-a00a-3b1831f183eb.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261236/0b19faea-a1e4-49c4-a00a-3b1831f183eb.jpg)
![3e103341-62ca-4089-a684-c9c38191594f.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261237/3e103341-62ca-4089-a684-c9c38191594f.jpg)
![ccb9a816-a2d3-4369-8032-a4fdc4a1ebfa.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261238/ccb9a816-a2d3-4369-8032-a4fdc4a1ebfa.jpg)
![ae0e032f-1d43-4adb-8e27-5885f575e09f.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261239/ae0e032f-1d43-4adb-8e27-5885f575e09f.jpg)
![29a83afe-a902-44ad-a575-e036a7e453d2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261240/29a83afe-a902-44ad-a575-e036a7e453d2.jpg)
![afec9166-9840-4f44-a765-5265434cebaa.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261241/afec9166-9840-4f44-a765-5265434cebaa.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
19/07/2024
Фахівці обстежують пошкоджене ворогом житло
19/07/2024
У Запоріжжі перевіряють укриття
18/07/2024
У Хортицькому районі відзначили школярів
Усі новини