19.07.2024 12:55
У Запоріжжі перевіряють укриття
![669a37cdf0e6e__IMG_20240719_111729.jpg 669a37cdf0e6e__IMG_20240719_111729.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261182/669a37cdf0e6e__IMG_20240719_111729.jpg)
Відповідно до рішення Ради оборони Запорізької області триває щоквартальне комісійне обстеження фонду захисних споруд. Перевірку здійснюють представники управління з питань попередження надзвичайних ситуації та цивільного захисту населення міськради, ГУ ДСНС в Запорізькій області, районних адміністрацій.
Чергова інспекція сьогодні відбулась на одному з об’єктів у Комунарському районі.
- Під час таких перевірок визначається загальний стан об’єкта та надаються пропозиції для приведення до готовності захисної споруди, - зазначила головний спеціаліст по роботі з громадськістю управління з питань попередження надзвичайних ситуації та цивільного захисту населення Запорізької міської ради Марія Бокова.
Також за дорученням голови Запорізької обласної державної адміністрації проводиться робота з обстеження всього підземного простору міста Запоріжжя. Це потрібно для того, аби виявити нові об’єкти, які можуть бути використані як найпростіші укриття. Протягом липня планується провести таке обстеження у Вознесенівському районі.
![c66ca46b-b716-4f8c-9430-ff2a5313010c.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261183/c66ca46b-b716-4f8c-9430-ff2a5313010c.jpg)
![41441f6e-75b9-4800-8e9a-9df6844e7948.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261184/41441f6e-75b9-4800-8e9a-9df6844e7948.jpg)
![8ecc1454-a820-430d-8fb4-3682121cd7af.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261185/8ecc1454-a820-430d-8fb4-3682121cd7af.jpg)
![6cb5d317-988d-4075-96c7-d2010a01613a.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261186/6cb5d317-988d-4075-96c7-d2010a01613a.jpg)
![ec73e99c-7ccf-4d8e-a5bc-ec67b10591aa.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261187/ec73e99c-7ccf-4d8e-a5bc-ec67b10591aa.jpg)
![0cf0baa6-e34e-4b84-9d48-e7eba74a8164.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261188/0cf0baa6-e34e-4b84-9d48-e7eba74a8164.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
19/07/2024
Привітали та нагородили тренерів
19/07/2024
Фахівці обстежують пошкоджене ворогом житло
19/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
Усі новини