19.07.2024 18:30
У Запоріжжі не вмикатимуть зовнішнє освітлення
![669a8c93528b6__photo_2024-07-19_18-47-49.jpg 669a8c93528b6__photo_2024-07-19_18-47-49.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261322/669a8c93528b6__photo_2024-07-19_18-47-49.jpg)
Відсьогодні у Запоріжжі не буде вмикатися вуличне освітлення. Відповідне рішення прийняла місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомила секретар міської ради Регіна Харченко.
Секретар міської ради висловила сподівання, що вимкнення вуличного освітлення допоможе розвантажити систему електропостачання і це дозволить скоротити відключення житлових будинків.
Поділитись
Дізнайтеся також
19/07/2024
Привітали та нагородили тренерів
19/07/2024
Фахівці обстежують пошкоджене ворогом житло
19/07/2024
У Запоріжжі перевіряють укриття
Усі новини