22.07.2024 09:15
Запоріжці можуть відвідати виставку «Мовні вправи»
![08b01480-4a82-4f83-b391-7615370a67ec.jpg 08b01480-4a82-4f83-b391-7615370a67ec.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261489/08b01480-4a82-4f83-b391-7615370a67ec.jpg)
У суботу відбулось відкриття виставки «Мовні вправи». «Мовні вправи» — це спроба донести постколоніальний досвід українців до широкої аудиторії. Виставка складається з творів сучасних художників, які досліджують тему національної ідентичності, переосмислюють свій колоніальний досвід і знаходять власні голоси.
Ця виставка - це діалог. Не тільки між художниками, а першочергово з глядачем, який, як споживач культури, понесе свої почуття і переосмислення долі, в реальне життя. Нашарує цю нову оптику на свій побут, і можливо, продовжить цей діалог за межами культурного простору.
Відкриття локацій виставки відбулось в одній з міських бібліотек (вул. Гоголя, 66) та в ЦКП «Титан» (вул. Перемоги, 131).
Включно до 20 серпня за цими локаціями відвідувачі можуть переглянути графічні роботи митців: Ігора Гусєва, Валерія Ведути, Олі Федорової, Алевтини Кахідзе та Івана Волянського, а також відеороботу Тетяни Хорошун "Гаї шумлять" та "Крим", та аудіо-проєкт Ельтурана Мамедова.
![043c97ac-ae10-4473-b5fb-1c5ac74e4c74.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261490/043c97ac-ae10-4473-b5fb-1c5ac74e4c74.jpg)
![0253d818-f192-4746-850f-76478f2dfc96.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261491/0253d818-f192-4746-850f-76478f2dfc96.jpg)
![ae558665-42f1-456c-a2bd-af08ad772763.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261492/ae558665-42f1-456c-a2bd-af08ad772763.jpg)
![4baa9bc4-b7f8-45ce-85a8-78a0671f8621.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261493/4baa9bc4-b7f8-45ce-85a8-78a0671f8621.jpg)
![3bea942b-dace-4f4b-9a0d-a71c3a4f88f5.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261494/3bea942b-dace-4f4b-9a0d-a71c3a4f88f5.jpg)
![3d43de74-7749-4641-9030-14bcb2e355bf.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261495/3d43de74-7749-4641-9030-14bcb2e355bf.jpg)
![b27fccd8-2b00-4be2-bc53-d90d379cbbdb.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261496/b27fccd8-2b00-4be2-bc53-d90d379cbbdb.jpg)
![29fad3c6-cffc-4ffe-9c20-6b14b2c2797e.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261497/29fad3c6-cffc-4ffe-9c20-6b14b2c2797e.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
26/07/2024
Графік «гарячих» телефонних ліній
26/07/2024
Триває впорядкування Хортицького району
Усі новини