22.07.2024 11:20
Запоріжців запрошують взяти участь у конференції
![30cf905c-31b9-4563-8614-752302fd6afa.jpg 30cf905c-31b9-4563-8614-752302fd6afa.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261647/30cf905c-31b9-4563-8614-752302fd6afa.jpg)
Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» в рамках ініціативи «Громада – влада: діалог, довіра, дія» (далі – проєкт) за підтримки проєкту USAID DG East запланувала 24 липня з 14:00 до 17:00 проведення онлайн-конференції для цільових громад проєкту на тему «Молодіжна партисипація в Україні: досвід і виклики».
Метою конференції є обмін досвідом органів місцевого самоврядування щодо створення та діяльності молодіжних рад. Також заплановано обговорення викликів та можливостей сьогодення для молодіжної партисипації, у т. ч. в умовах воєнного стану. Програма конференції за посиланням.
Зацікавлені особи можуть приєднатися до конференції. Онлайн-презентація відбудеться з використанням програми Zoom (посилання надійде після реєстрації). Реєстрація на захід: https://forms.gle/Eu8qeG29gnCayZpG6 .
Поділитись
Дізнайтеся також
22/07/2024
Житловий фонд продовжують готувати до зими
22/07/2024
Покіс трави у місті не зупиняється
22/07/2024
Результати досліджень води на міських пляжах
Усі новини