22.07.2024 18:50
Житловий фонд продовжують готувати до зими
![669e7fc9d959e__81963f0e-0935-45e0-b9de-e132bff1417c.jpg 669e7fc9d959e__81963f0e-0935-45e0-b9de-e132bff1417c.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/261834/669e7fc9d959e__81963f0e-0935-45e0-b9de-e132bff1417c.jpg)
На сьогодні керуючі компанії, ОСББ, ЖБК, комунальні підприємства підготували до опалювального сезону 49% багатоквартирних будинків. Це 2160 будинків з 4409 запланованих. Про це розповіла на пресконференції у міськвиконкомі перша заступниця директора департаменту з управління житлово-комунальним господарством міської ради Інна Внукова.
У будинках при підготовці до опалювального сезону виконуються ремонтні роботи, заміни ділянок мереж тепло-, водо-, електропостачання, каналізації і таке інше. Роботи розпочалися у травні та тривають. Завершитися вони мають у жовтні.
- Остаточно акт готовності будинку підписується після завершення всіх необхідних робіт та заповнення внутрішніх будинкових мереж теплоносієм, - повідомила Інна Внукова.
Також готують до опалювального сезону об’єкти соціальної сфери. Зокрема лікарні, навчальні заклади і таке інше. На сьогодні рівень їх готовності складає 47%.
Загалом підготовка житлових будинків та об’єктів соціальної сфери до нового опалювального сезону проходить згідно з планом.
Більш детальна інформація з пресконференції у відео за посиланням.