23.07.2024 12:45
У дворах багатоповерхівок подрібнюють гілля
![669f77c71ba92__photo_5257986233659940589_y.jpg 669f77c71ba92__photo_5257986233659940589_y.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/262037/669f77c71ba92__photo_5257986233659940589_y.jpg)
За допомогою спеціального подрібнювача купу гілля за пів години перетворюють на друзки.
У Запоріжжі не припиняються роботи з благоустрою. Щодня комунальники та працівники підрядних організацій виконують роботи за встановленими графіками. Сьогодні в Дніпровському районі у дворі будинку №7 по вул. Сержанта Медведєва працівники підрядної організації ТОВ «ПРІОБУД» утилізували купу гілля.
– Головним завданням районної адміністрації є утримання територій Дніпровського району в належному санітарному стані. Для цього виконується низка робіт, зокрема подрібнення, навантаження та утилізації гілля з прибудинкових територій. Зараз такі роботи тривають у лівобережній частині нашого району, – розповіла заступниця – в. о. голови Дніпровської райадміністрації Ольга Сівова.
Послуга з подрібнення, навантаження та утилізації гілля надається за заявками, які формує районна адміністрація на підставі звернень до контакт-центру «15-80». Будинок №7 по вул. Сержанта Медведєва був одним з тих, хто звернувся з такою заявкою, й у короткий термін роботи у їх дворі було виконано. За допомогою спеціального подрібнювача підрядники переробили купу гілля на тріску та вивезли її.
Найближчими днями аналогічні роботи планують провести по пр. Соборному, 175-177, 232.
Разом з тим фахівці Дніпровської райадміністрації закликають мешканців району підтримувати території біля своїх будинків у належному санітарному стані – своєчасно косити траву, прибирати гілля, викидати сміття в контейнери, а не біля них тощо.
Мешканцям району також нагадують, що відповідальними за наведення ладу на прибудинкових територіях є ОСББ чи керуюча компанія, залежно від того, хто обслуговує будинок, у приватних будинках – власник або користувач, на прилеглих територіях об’єктів малого чи середнього бізнесу – їх власники.
![87cc1c68-386e-4568-8a27-15bf5bd8fd44.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/262038/87cc1c68-386e-4568-8a27-15bf5bd8fd44.jpg)
![eff63658-de0e-46e6-8a8c-ee360542258a.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/262039/eff63658-de0e-46e6-8a8c-ee360542258a.jpg)
![30d21dfc-3663-4cc9-9330-abd4f532dd3b.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/262040/30d21dfc-3663-4cc9-9330-abd4f532dd3b.jpg)
![6d9db64a-24af-4450-876e-e8be51a733ba.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/262041/6d9db64a-24af-4450-876e-e8be51a733ba.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
23/07/2024
Малечу запрошують на літнє навчання
23/07/2024
Названо екологічні збитки від війни у червні
Усі новини