23.07.2024 13:05
Запорізька бібліотека першою отримала круту відзнаку
![669f812673655__b035d896-361b-4a68-a47e-d132d9970683.jpg 669f812673655__b035d896-361b-4a68-a47e-d132d9970683.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/262056/669f812673655__b035d896-361b-4a68-a47e-d132d9970683.jpg)
Інклюзивна бібліотека Запоріжжя першою отримала міську відзнаку «Ї, тут говорять українською».
Мовний проєкт «Ї, тут говорять українською» було розроблено департаментом культури і туризму міської ради в рамках програми всебічного розвитку та функціонування української мови. Його мета відзначити заклади, громадські та державні установи, комунальні заклади та бізнес-проєкти, де спілкуються винятково українською мовою.
Сьогодні секретар міської ради Регіна Харченко вручила першу відзнаку першій в південно-східному регіоні України бібліотеці інклюзивного спрямування.
- Ми будемо відзначати відповідні заклади. Заклади приватного бізнесу, наші комунальні установи, школи, бібліотеки, де люди говорять українською. Де люди навчають українською. Де люди обслуговують українською. Де люди люблять своє місто і свою мову, - зазначила пані Регіна.
Завідувачка інклюзивної публічної бібліотеки Ксенія Шулятьєва зауважила, що для закладу дуже велика честь першими отримати таку відзнаку.
- Ми робимо все можливе для того, щоб люди надихались читати, розмовляти та навчатись українською. Те, що ми першими отримали таку відзнаку ще більше стимулює нас нести українське слово людям, - наголосила Ксенія Шулятьєва.
Долучитись до мовного проєкту та отримати відзнаку можуть усі охочі. Для цього необхідно заповнити гугл-форму. Команда проєкту опрацює анкети, перевірить дотримання умов використання української мови, а після - нагородить учасників відзнаками та фірмовими наліпками. Нині до департаменту культури і туризму надійшло вже 50 заявок від різних установ.
![e7fc6f39-a190-4b78-bab4-27e90444815b.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/262057/e7fc6f39-a190-4b78-bab4-27e90444815b.jpg)
![abfb77cb-a7d1-41cd-83df-06bc22469770.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/262058/abfb77cb-a7d1-41cd-83df-06bc22469770.jpg)
![274c1b66-5d31-4510-b099-7bcdf23db41a.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/262066/274c1b66-5d31-4510-b099-7bcdf23db41a.jpg)
![3174c738-7a54-4f26-8668-0d5f6098c59e.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/262067/3174c738-7a54-4f26-8668-0d5f6098c59e.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
23/07/2024
Малечу запрошують на літнє навчання
23/07/2024
У дворах багатоповерхівок подрібнюють гілля
23/07/2024
Названо екологічні збитки від війни у червні
Усі новини