26.07.2024 11:45
Ремонт дороги на вулиці Товариській
![66a360185d00b__Товариська-гол.jpg 66a360185d00b__Товариська-гол.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/263705/66a360185d00b__Товариська-гол.jpg)
Цього тижня фахівці КП «ЕЛУАШ» взялися за дрібний аварійний ремонт дороги на вулиці Товариській у Бородінському мікрорайоні. Тут кінцева зупинка маршрутних автобусів, жваві торговельні майданчики, інтенсивний рух транспорту. І з часом ділянки дороги стали аварійними.
Як розповів майстер ШЕД № 1 Дніпровського району КП «ЕЛУАШ» Володимир Тарасенко, на найбільш пошкоджених ділянках дороги шляховики на першому етапі робіт попередньо зняли 5-сантиметровий шар старого асфальту, прочистили і засмолили поле діяльності. Загалом тут буде вкладено 120 тонн асфальтобетонної суміші. У роботах, які завершаться на початку наступного тижня, задіяні 5 одиниць техніки і 5 асфальтобетонників.
- Щотижня ми складаємо план термінового дрібного ремонту міських доріг, який можна виконати у межах виділеного фінансування. Враховуємо скарги місцевих мешканців, заявки на «15-80», обстеження доріг фахівцями КП «ЕЛУАШ». Таким чином комплексно працюємо над ліквідацією аварійних ділянок на вулицях Запоріжжя, - відзначив начальник відділу інфраструктури міста департаменту муніципального управління міськради Дмитро Іванюта.
![7ab9b0d8-0f73-43af-a702-9ce580bde4b5.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/263706/7ab9b0d8-0f73-43af-a702-9ce580bde4b5.jpg)
![868a4e7a-c1a3-48d7-88b2-199636326767.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/263707/868a4e7a-c1a3-48d7-88b2-199636326767.jpg)
![6955dd64-4522-41b4-baa4-98b237ff6193.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/263708/6955dd64-4522-41b4-baa4-98b237ff6193.jpg)
![0818b32d-4d2f-486e-bf7d-cef257309ec6.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/263709/0818b32d-4d2f-486e-bf7d-cef257309ec6.jpg)