02.08.2024 12:10
Вандали продовжують нищити майно громади Запоріжжя
![eb621a49-ed5a-4b47-94c6-8342688aa0e7.jpg eb621a49-ed5a-4b47-94c6-8342688aa0e7.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/265682/eb621a49-ed5a-4b47-94c6-8342688aa0e7.jpg)
Сьогодні представники Шевченківської райадміністрації та КРБП «Зеленбуд» при виконанні робіт з благоустрою у сквері по вул. Стефанова виявили чергову зламану лавку, яка ще вчора була ціла.
Сквер по вул. Стефанова є улюбленим місцем відпочинку жителів прилеглих будинків. Площа скверу складає понад 7 тис. кв. м. На його території висаджено близько 19 видів дерев, 10 видів кущів, а також квіти.
Цей сквер перебуває на балансі КРБП «Зеленбуд». Працівники підприємства щодня наводять порядок у цьому зеленому куточку, а також за графіком виконують сезонні роботи з благоустрою.
Так, сьогодні зранку "зеленбудівці" виконують низку сезонних робіт у сквері. Зокрема, видаляють поросль, прибирають випадкове сміття, прополюють та облаштовують квітники, лунки дерев, стрижуть чагарники тощо.
Під час виконання робіт працівники «Зеленбуду» виявили одну зламану лавку та одну з відкрученими болтами.
- Робітники «Зеленбуду» докладають дуже багато зусиль, щоб підтримувати порядок та чистоту, кожного дня прибирають сквер. На жаль, мешканці нашого міста це зовсім не цінують – сміття викидають будь-куди, часто ламають лавки, дерева, кущі, квіти, - розповіла майстриня виробничої дільниці Шевченківського району КРБП «Зеленбуд» Ана Коцур.
Кожну зламану лавку фахівцям «Зеленбуду» доводиться відновлювати власними силами – зняти заміри, передати їх фахівцям виробничої дільниці, які підготують дошки для заміни. А вже після цього привезти їх на місце та встановити.
Запоріжців вкотре закликають берегти майно міста. Лавки, дитячі майданчики та інші об’єкти благоустрою створені для спільного блага містян і від них залежить чи залишатимуться вони цілими та красивими.
Будьте відповідальними та поважайте працю інших!
![1add7123-f1ef-4255-a7e1-25bbce8026c2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/265683/1add7123-f1ef-4255-a7e1-25bbce8026c2.jpg)
![5f971a5a-6980-4206-9e9f-de29b74b5314.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/265684/5f971a5a-6980-4206-9e9f-de29b74b5314.jpg)
![b58b732b-a67b-4e0e-a2d5-e8570bcf9df9.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/265685/b58b732b-a67b-4e0e-a2d5-e8570bcf9df9.jpg)
![2f840a24-3b22-43be-a917-95e34ff9d747.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/265686/2f840a24-3b22-43be-a917-95e34ff9d747.jpg)
![850baba6-10ad-4b4c-b094-fb623eb18b39.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/265687/850baba6-10ad-4b4c-b094-fb623eb18b39.jpg)
![a0c181dd-a532-41cf-9910-d0a4071e91c3.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/265688/a0c181dd-a532-41cf-9910-d0a4071e91c3.jpg)
![2f08f10b-92e4-46b4-8840-ffcf761d84d1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/265689/2f08f10b-92e4-46b4-8840-ffcf761d84d1.jpg)
![06bea865-07c4-4dac-9c01-3853baeb8e94.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/265690/06bea865-07c4-4dac-9c01-3853baeb8e94.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
02/08/2024
Благоустрій Комунарського району
02/08/2024
Про роботу громадського транспорту 3 серпня
Усі новини