09.12.2024 10:50
У Запоріжжі відкрилася виставка Луїзи Філатової

Виставка під назвою YOUR ANXIETY IS LYING, YOU ARE LOVED представлена в Туристичному інформаційному центрі.
У Туристичному інформаційному центрі відбулося відкриття виставки української художниці Луїзи Філатової. Подія зібрала мистецьку спільноту міста, представників ЗМІ та всіх, хто цінує сучасний живопис.
Луїза Філатова — художниця, яка народилася в Запоріжжі, навчалася в НАОМА (Київ), а сьогодні живе і працює в Ужгороді. Її творчість привертає увагу глядачів як в Україні, так і за кордоном.
За словами мисткині, після початку повномасштабного вторгнення головним сюжетом її робіт стає пейзаж з опорою ЛЕП. Це вид з вікна квартири у Запоріжжі, де вона провела своє дитинство, і де її батьки продовжують жити.
Починаючи з 2022 року художниця щоосені працює в Японії в рамках мистецької резиденції у буддійському храмі.
Досвід тривалого перебування серед носіїв іншої ментальності, ностальгія та відчуття відірваності від світу внесли у її художній процес елемент споглядальних практик, тобто постійне повернення уваги до об'єкта живопису.
Запоріжці мають чудову можливість побачити роботи Луїзи Філатової, які відкривають новий погляд на звичні образи та сповнені теплих спогадів про рідне місто.
Виставка реалізується за підтримки департаменту культури і туризму Запорізької міської ради. Відвідати виставку можна у Туристичному інформаційному центрі (просп. Соборний, 151).
Вхід вільний.
Поділитись
Дізнайтеся також
17/02/2025
Про роботу громадського транспорту 18 лютого
17/02/2025
Поточний ремонт житлового фонду
Дізнайтеся також
17/02/2025
Про роботу громадського транспорту 18 лютого
17/02/2025
Поточний ремонт житлового фонду
Усі новини